Page 1 of 1

Tablet

Posted: Fri Jan 24, 2014 10:36 am
by Jeroen
Heb m'n Samsung Galaxy SIII mini telefoon nu een jaar denk ik, probleemloos toestel en Android bedient erg prettig en overzichtelijk. Tevreden dus, en daarom zit ik erover te denken om z'n grote broer erbij te kopen, de Tab3 10.1". Mensen ervaring mee?

De volgende uitdaging is, de zeer betaalbare wifi versie (op het moment met Samsung actie 259 euro) of de 4G versie voor ca 390 euro?
Mijn gedachten op dit moment: ik zal 'm toch hoofdzakelijk in en om het huis gebruiken. Als ik op reis ben (weekendje races oid) dan heb ik op m'n telefoon een buitenlandpakket aanstaan en kan ik die verbinding altijd delen met m'n tablet mocht dat wenselijk zijn (zal echt incidenteel zijn). Ben je dan in je hotel heb je wel weer wifi.

Dus vandaar dat ik denk dat ik een Tab3 10.1 wifi ga doen, vind 260 euro toch ook knap scherp. Meningen?

Voor diegenen die ook zo’n ding overwegen maar meer mobiel zullen gebruiken heeft BelSimpel overigens een mooie aanbieding op het moment. Voor 25 euro pm heb je 1Gb mobiele 4G data met gratis Tab3 4G. Over 24 maanden kost dat je dus 600 euro, haal je daar de 390 euro voor de Tab 4G vanaf betaal je onderaan de streep 9 euro per maand voor je abo. Valt me nog best mee maar vrees dat ik dat zelf nauwelijks ga gebruiken. En dan is 600 euro toch een andere orde grootte dan 260 euro voor iets voor 'erbij'.

Re: Tablet

Posted: Fri Jan 24, 2014 6:09 pm
by Thegs
Ik heb zelf een van de broertjes, namelijk de Note 10.1. Ik vind het een heerlijk ding, werkt altijd en met Android gewoon goed te bedienen. Ik heb de Wifi variant, gebruik hem 95% van de tijd waar er internet is en anders heb ik altijd me telefoon mee. Zelf heb ik wel de voorkeur voor de Note gedaan omdat je dan een pen erbij krijgt, deze gebruik ik nog wel regelmatig voor het schrijven van een notitie of het inkleuren van het een of het ander.

Grote voordeel van een tablet vind ik het volgende, ik heb alles in huis tegenwoordig digitaal. Mijn tablet is daarmee ook mijn "remote", bediening van de tv, bediening van mijn Sonos Playbar en het benaderen van mijn NAS. Al met al gewoon lekker te bedienen en met de tablet kan ik eigenlijk alles vanuit de stoel.

Re: Tablet

Posted: Fri Jan 24, 2014 6:23 pm
by Jeroen
OK thanks, dat komt wel een beetje overeen met mijn gedachten, hoewel een pen van mij niet hoeft.

Re: Tablet

Posted: Fri Jan 24, 2014 7:50 pm
by uwbuurman
Heb zelf een Apple iPad, 64 gig 3G maar gebruik alleen de WiFi, behalve in het buitenland. Android werkt erg fijn, Samsung tabs kan ik je niet over adviseren, maar koop een goede hoes, das voor elke tab prettig

Re: Tablet

Posted: Mon Feb 03, 2014 7:25 pm
by Jeroen
Knoop doorgehakt en een Tab3 10.1 wifi gekocht. Bluetooth toetsenbord annex case is in bestelling. We hebben weer een stukje speelgoed. Dank voor het meedenken iig Gerwin en Koos!

Re: Tablet

Posted: Mon Feb 03, 2014 7:46 pm
by uwbuurman
have fun!